OPTIMAL BS-8044C féktárcsa
Kauffer cikkszám: BS-8044C-OPT
![OPTIMAL BS-8044C OPTIMAL BS-8044C]()
Nagyítás
![OPTIMAL BS-8044C OPTIMAL BS-8044C]()
Nagyítás
![OPTIMAL BS-8044C OPTIMAL BS-8044C]()
Nagyítás
![OPTIMAL BS-8044C OPTIMAL BS-8044C]()
Nagyítás
![OPTIMAL BS-8044C OPTIMAL BS-8044C]()
Nagyítás
EAN: 4031185488396
Csomagsúly: 6.84 kg.
Új cikkszám. Elődje: : OPTIMAL BS-8044
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| Beépítési oldal: | hátsótengely |
| Féktárcsa fajta: | Szellőztetett |
| féktárcsa vastagság: | 22 mm |
| Külső átmérő: | 310 mm |
| Magasság: | 48,5 mm |
| Centrírozási átmérő: | 65 mm |
| Felület: | bevonatolt |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | csavarokkal |
| Min. vast.: | 20 mm |
| Furat/lyukszám: | 5/10 |
OEM- (gyári-) számok kattintásra AUDI: 1K0615601N
AUDI: 5Q0615601E
VW: 1K0615601N
VW: 5Q0615601E
Külföldi készletről szállítható (+1nap)
18502 Ft VTSZ / KN:
87083091