SASIC 6106028 féktárcsa
Kauffer cikkszám: 6106028-SAS
![SASIC 6106028 SASIC 6106028]()
Nagyítás
EAN: 3660872374745
Csomagsúly: 4.99 kg.
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| Beépítési oldal: | hátsótengely |
| Féktárcsa fajta: | tele |
| Külső átmérő: | 286 mm |
| féktárcsa vastagság: | 12 mm |
| Magasság: | 48,3 mm |
| Lyukkörátmérő: | 65 mm |
| Lyukszám: | 9 |
| OE-számhoz: | 5Q0615601G |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | kerékcsapágy nélkül |
| csak párban cserélendő |
OEM- (gyári-) számok kattintásra AUDI: 5Q0615601G
AUDI: 1K0615601AD
AUDI: 1K0615601M
AUDI: 5Q0615601Q
SEAT: 5Q0615601G
SEAT: 1K0615601AD
SEAT: 1K0615601M
SEAT: 5Q0615601Q
SKODA: 5Q0615601G
SKODA: 1K0615601AD
SKODA: 1K0615601M
SKODA: 5Q0615601Q
VW: 5Q0615601G
VW: 1K0615601AD
VW: 1K0615601M
VW: 5Q0615601Q