LUCAS LRA02291 generátor
Kauffer cikkszám: LRA02291-LUC
![LUCAS LRA02291 LUCAS LRA02291]()
Nagyítás
![LUCAS LRA02291 LUCAS LRA02291]()
Nagyítás
EAN: 5708279067230
Csomagsúly: 6.80 kg.
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| Generátor-töltőáram: | 140 A |
| Járműhálózat-kivitel: | 12 V-os fedélzeti hálózattal rendelkező járművekhez |
| Feszültség: | 14 V |
| Szíjtárcsák: | Szabadonfutó szíjtárcsával |
| Szíjtárcsaátmérő: | 56 mm |
| Bordák száma: | 6 |
| Bilincs: | M8 B+ |
| Bilincs: | L-DFM |
| Csatlakozókivitel száma: | 0121 |
| Furatátmérő 1: | 8 mm |
| Nettó súly: | 6,8 kg |
OEM- (gyári-) számok kattintásra SEAT: 03L903023F
SEAT: 03L903023FX
SEAT: 06F903023A
SEAT: 06F903023AX
SEAT: 06F903023C
SEAT: 06F903023CX
SEAT: 06F903023F
SEAT: 06F903023FX
SEAT: 06F903023HX
SKODA: 03L903023F
SKODA: 03L903023FX
SKODA: 06F903023C
SKODA: 06F903023CX
SKODA: 06F903023F
SKODA: 06F903023FX
SKODA: 06F903023HX
VW: 03L903023F
VW: 03L903023FX
VW: 06F903023A
VW: 06F903023AX
VW: 06F903023C
VW: 06F903023CX
VW: 06F903023F
VW: 06F903023FX
VW: 06F903023H
VW: 06F903023HX
AUDI: 03L903023F
AUDI: 03L903023FX
AUDI: 06F903023C
AUDI: 06F903023F
AUDI: 06F903023FX
AUDI: 06F903023H
AUDI: 06F903023HX
MITSUBISHI: 1800A066
Külföldi készletről szállítható (+1nap)
50974 Ft Cseredarabos, betétdíjas termék!
Kaució: 15 000 Ft.