DENSO DRM32017 hűtő, motorhűtés
Kauffer cikkszám: DRM32017-DEN
![DENSO DRM32017 DENSO DRM32017]()
Nagyítás
EAN: 8717613470435
Csomagsúly: 5.90 kg.
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| Hálózathossz: | 650 mm |
| Hálózatszélesség: | 427 mm |
| Hálózatmélység: | 28 mm |
| Anyag: | Alumínium |
| Váz anyag: | Műanyag |
| OE-számhoz: | 1K0121251DM |
| Tömeg: | 4220 g |
| bruttó tömeg: | 4500 g |
| alternatív termék: | - |
OEM- (gyári-) számok kattintásra SEAT: 1K0121251AB
VW: 1K0121251AB
VW: 1K0121251BK
VW: 1K0121251DD
VW: 1K0121251DM
VW: 1K0121251EH
VW: 1K0121251N
VW: 1K0151251N
VW: 3C0121253AL
VW: 3C0121253AR
VW: 3C0121253K
VW: 3C0121253Q
Külföldi készletről szállítható (+1nap)
38177 Ft VTSZ / KN:
8708913500
87089135