INTERMOTOR 51155 Olajnyomás-kapcsoló
Kauffer cikkszám: 51155-STA
![INTERMOTOR 51155 INTERMOTOR 51155]()
Nagyítás
EAN: 5012225072774
Csomagsúly: 0.03 kg.
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| Menetméret: | M10 x 1 |
| Ház színe: | fekete |
| Kábelhossz: | 155 mm |
| A dugós csatlakozások száma: | 1 érintkező |
| Műszaki információs szám: | Circuit N.O. |
| Kulcsnyílás: | 24 |
| Csatlakozó ház forma: | D-alakú |
| Tömeg: | 0,03 kg |
| Kapcs. nyomás: | 1,4 bar |
| Nettó súly: | 0,038 kg |
OEM- (gyári-) számok kattintásra AUDI: 06D 919 031
SEAT: 06D 919 031
SKODA: 06D 919 031
VW: 06D 919 031
VAG: 06D 919 031