MEAT & DORIA 5010268 önindító
Kauffer cikkszám: 5010268-MED
![MEAT & DORIA 5010268 MEAT & DORIA 5010268]()
Nagyítás
EAN: 8033419172220
Csomagsúly: 1.00 kg.
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| Feszültség: | 12 V |
| OE-számhoz: | 02M911023MX |
| Fogszám: | 10 |
| Indítási teljesítmény: | 1,1 kW |
| Csatlakozókivitel száma: | 30-50 |
| Forgásirány: | óramutató járásával ellentétes forgásirány |
| Peremátmérő: | 76 mm |
| rögzítő furatok száma: | 2 |
OEM- (gyári-) számok kattintásra AUDI: 02M 911 021B
AUDI: 02M 911 023G
AUDI: 02M 911 023GX
AUDI: 02M 911 023M
AUDI: 02M 911 023MX
SEAT: 02M 911 021B
SEAT: 02M 911 023G
SEAT: 02M 911 023GX
SEAT: 02M 911 023M
SEAT: 02M 911 023MX
SKODA: 02M 911 021B
SKODA: 02M 911 023G
SKODA: 02M 911 023GX
SKODA: 02M 911 023M
SKODA: 02M 911 023MX
VW: 02M 911 021B
VW: 02M 911 023G
VW: 02M 911 023GX
VW: 02M 911 023M
VW: 02M 911 023MX
VAG: 02M 911 021B
VAG: 02M 911 023G
VAG: 02M 911 023GX
VAG: 02M 911 023M
VAG: 02M 911 023MX