METALCAUCHO 43737 kapcsoló, ablakemelő
Kauffer cikkszám: 43737-MC-
![Metalcaucho 43737 Metalcaucho 43737]()
Nagyítás
EAN: 8435108052323
Csomagsúly: 1.00 kg.
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| Beépítési oldal: | utasoldali |
| kapcsoló megvilágítás: | piros |
| Hossz: | 50 mm |
| Magasság: | 35 mm |
| Tömeg: | 0,01 kg |
| Dugasz színe: | szürke |
| Szín: | fekete |
| Anyag: | Műanyag |
| A dugós csatlakozások száma: | 3 érintkező |
| Csatlakozók száma: | 3 |
| Működtetési mód: | billenő működtetés |
OEM- (gyári-) számok kattintásra SEAT: 1K0 959 855
SEAT: 1K0 959 855 REH
SEAT: 1T0 959 851
SEAT: 7L6 959 855 B
SEAT: 7L6 959 855 B REH
SEAT: 7L6959855B3X1
VW: 1F0959855REH
VW: 1F09598553X1
VW: 1K0 959 855
VW: 1K0 959 855 REH
VW: 1T0 959 851
VW: 7L6 959 855 B
VW: 7L6 959 855 B REH