EAI 12069 önindító
Kauffer cikkszám: 12069-EAI
![EAI 12069 EAI 12069]()
Nagyítás
EAN: 3596401206907
Csomagsúly: 1.00 kg.
Így is ismerheti:
D909, 4922D, 069ST21
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| Feszültség: | 12 V |
| Indítási teljesítmény: | 2 kW |
| Forgásirány: | óramutató járásával ellentétes forgásirány |
| Műszaki információs szám: | C112 |
| Centrírozási átmérő: | 76 mm |
| rögzítő furatok száma: | 2 |
| Fogszám: | 10 |
| Fogszám: | 11 |
Műszaki információ: With reducer
OEM- (gyári-) számok kattintásra VAG: 02E911023H
VAG: 02E911023HX
VAG: 02E911023L
VAG: 02E911023LX