HOFFER H5010219 önindító
Kauffer cikkszám: H5010219-HOF
![HOFFER H5010219 HOFFER H5010219]()
Nagyítás
EAN: 8033419017729
Csomagsúly: 5.00 kg.
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| Feszültség: | 12 V |
| OE-számhoz: | 02E911023L |
| Fogszám: | 10 |
| Fogszám: | 11 |
| Indítási teljesítmény: | 2 kW |
| Csatlakozókivitel száma: | 30-50 |
| Forgásirány: | óramutató járásával megegyező forgásirány |
| Peremátmérő: | 76 mm |
| rögzítő furatok száma: | 2 |
OEM- (gyári-) számok kattintásra AUDI: 02E 911 023 L
SEAT: 02E 911 023 L
SKODA: 02E 911 023 L
VW: 02E 911 023 L
VAG: 02E 911 023 L