HOFFER H5515217 generátor
Kauffer cikkszám: H5515217-HOF
![HOFFER H5515217 HOFFER H5515217]()
Nagyítás
EAN: 8033419023539
Csomagsúly: 1.00 kg.
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| Feszültség: | 14 V |
| OE-számhoz: | 021903026LX |
| Generátor-töltőáram: | 180 A |
| Csatlakozókivitel száma: | B+,L,DFM |
| Szíjtárcsaátmérő: | 56 mm |
| Szíjtárcsák: | Szabadonfutó szíjtárcsával |
| Forgásirány: | óramutató járásával megegyező forgásirány |
| rögzítő furatok száma: | 2 |
| Rovátkák száma: | 6 |
OEM- (gyári-) számok kattintásra AUDI: 021 903 026 L
AUDI: 021 903 026 LX
AUDI: 03G 903 023
AUDI: 03G 903 023 X
MERCEDES-BENZ: 2711540902
MERCEDES-BENZ: A2711540902
MERCEDES-BENZ: AHVW0001540202
MERCEDES-BENZ: HVW0001540202
SEAT: 021 903 026 L
SEAT: 021 903 026 LX
SEAT: 03G 903 023
SEAT: 03G 903 023 X
SKODA: 021 903 026 L
SKODA: 021 903 026 LX
SKODA: 03G 903 023
SKODA: 03G 903 023 X
VW: 021 903 026 L
VW: 021 903 026 LX
VW: 03G 903 023
VW: 03G 903 023 X
VAG: 021 903 026 L
VAG: 021 903 026 LX
VAG: 03G 903 023
VAG: 03G 903 023 X