LUCAS LRS01672 önindító
Kauffer cikkszám: LRS01672-LUC
![LUCAS LRS01672 LUCAS LRS01672]()
Nagyítás
![LUCAS LRS01672 LUCAS LRS01672]()
Nagyítás
EAN: 5708279051635
Csomagsúly: 4.01 kg.
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| Indítási teljesítmény: | 1,7 kW |
| Feszültség: | 12 V |
| Peremátmérő: | 76 mm |
| Fogszám: | 10 |
| Forgásirány: | óramutató járásával ellentétes forgásirány |
| Bilincs: | Pin "50" Plug |
| Csatlakozókivitel száma: | 0156 |
| rögzítő furatok száma: | 2 |
| Nettó súly: | 3,7 kg |
OEM- (gyári-) számok kattintásra SEAT: 02E911023H
SEAT: 02E911023HX
SKODA: 02E911023H
SKODA: 02E911023HX
VW: 02E911023H
VW: 02E911023HX
AUDI: 02E911023H
AUDI: 02E911023HX
Külföldi készletről szállítható (+1nap)
35534 Ft VTSZ / KN:
85114000
Cseredarabos, betétdíjas termék!
Kaució: 15 000 Ft.