FRECCIA FP23-106900 dugattyú
Kauffer cikkszám: FP23-106900-FCC
![FRECCIA FP23-106900 FRECCIA FP23-106900]()
Nagyítás
EAN: 8056126537137
Csomagsúly: 1.00 kg.
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| mélyedési mélység 1: | 13,8 mm |
| kompressziómagasság: | 41,7 mm |
| Furat: | 75 mm |
| Csapátmérő: | 26 mm |
| csavarhossz: | 61 mm |
| Standard méret [STD] |
| Hossz: | 65,2 mm |
| Anyag: | Alumínium |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | Dugattyúgyűrűvel |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | dugattyú csapszeggel |
OEM- (gyári-) számok kattintásra FORD: 1699376
FORD: AV6Q-6K108-AA
PEUGEOT: 0628V8
PEUGEOT: 1607373680
PEUGEOT: 9800219480
VOLVO: 31330165
VOLVO: 31330166