LUCAS LRA03625 generátor
Kauffer cikkszám: LRA03625-LUC
![LUCAS LRA03625 LUCAS LRA03625]()
Nagyítás
![LUCAS LRA03625 LUCAS LRA03625]()
Nagyítás
EAN: 5708279442068
Csomagsúly: 1.00 kg.
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| Generátor-töltőáram: | 180 A |
| Járműhálózat-kivitel: | 12 V-os fedélzeti hálózattal rendelkező járművekhez |
| Feszültség: | 14 V |
| Szíjtárcsák: | Szabadonfutó szíjtárcsával |
| Szíjtárcsaátmérő: | 54 mm |
| Bordák száma: | 6 |
| Bilincs: | M8 B+ |
| Bilincs: | COM/LIN2 |
| Csatlakozókivitel száma: | 0213 |
| Furatátmérő 1: | 10 mm |
| Jellemző méret: | 2X B+ opening |
| Nettó súly: | 7,2 kg |
| A régi és új alkatrészt muszáj összehas. (főleg az EA-sz.) |
OEM- (gyári-) számok kattintásra VOLVO: 31285399
VOLVO: 36002929
Külföldi készletről szállítható (+1nap)
104491 Ft VTSZ / KN:
85115000
Cseredarabos, betétdíjas termék!
Kaució: 15 000 Ft.