WILMINK GROUP WG1936652 tömítőgyűrű, differenciálmű
Kauffer cikkszám: WG1936652-WIL
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| Magasság: | 13 mm |
| Anyag: | ACM (Poliakril-kaucsuk) |
| Belső átmérő: | 39,9 mm |
| Külső átmérő: | 62 mm |
| Örvénylés fajtája: | változó csavar |
| Tömítőgyűrű felépítése: | A/BS |
| Porvédő: | porvédő ajakkal |
| Áru tarifaszám: | 8484200000 |
Általános információ: Elring: 880.200
OEM- (gyári-) számok kattintásra FORD: 1493248
FORD: 7M5R3K169AA
CITROËN/PEUGEOT: 2212.37