ALANKO 10443713 generátor
Kauffer cikkszám: 10443713-ANK
EAN: 4053082261216
Csomagsúly: 1.00 kg.
Így is ismerheti:
14443713, 443713, ALT10691
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| Új alkatrész |
| Generátor-töltőáram: | 180 A |
| Feszültség: | 12 V |
| Szíjtárcsaátmérő: | 54 mm |
| Csatlakozókivitel száma: | COM/LIN1-D(Plug 206) |
| Szíjtárcsák: | Szabadonfutó szíjtárcsával |
| Forgásirány: | óramutató járásával ellentétes forgásirány |
| Bordák száma: | 6 |
| Mennyiségi egység: | Darab |
OEM- (gyári-) számok kattintásra FORD: 6G9N1 0300 LA
FORD: 6G9N1 0300 MA
LAND ROVER: LR 002426
LAND ROVER: LR007089
LAND ROVER: LR031223
ROVER: LR031223
VOLVO: 30644805
VOLVO: 31110082
VOLVO: 31110085
VOLVO: 36000209
VOLVO: 36000210
VOLVO: 36012382