BOSCH 0 986 025 820 önindító
Kauffer cikkszám: 0986025820-BSC
![BOSCH 0 986 025 820 BOSCH 0 986 025 820]()
Nagyítás
EAN: 4047025519359
Csomagsúly: 1.00 kg.
Így is ismerheti:
2582
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| cserealkatrész |
| Feszültség: | 12 V |
| Indítási teljesítmény: | 1,4 kW |
| rögzítő furatok száma: | 3 |
| Menetes furatok száma: | |
| Fogszám: | 11 |
| Bilincs: | 50 |
| Bilincs: | 30 |
| Peremátmérő: | 56 mm |
| Forgásirány: | óramutató járásával megegyező forgásirány |
| Kis fogaskerék-alappozíció: | -4,5 mm |
| Indítómotor kivitel: | saját csapágyazású |
| Furatátmérő: | 10 mm |
| Furatátmérő 2: | 10,5 mm |
| Furatátmérő 3: | 10,5 mm |
| Hossz: | 214 mm |
| Helyzet/fok: | rechts ° |
| Rögzítési szög: | 43 ° |
| Pofanyílás-szögmérték: | 123 ° |
| Rögzítőfurat-szögmérték: | 43 ° |
OEM- (gyári-) számok kattintásra FORD: 30667299
FORD: 6G9N11000CC
FORD: 6G9N11000CD
VOLVO: 30667299
VOLVO: 36000041
Cseredarabos, betétdíjas termék!
Kaució: 11 289 Ft.