
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Új alkatrész | |
| Generátor-töltőáram: | 215 A |
| Feszültség: | 12 V |
| Szíjtárcsaátmérő: | 62 mm |
| Csatlakozókivitel száma: | B+(M8) |
| Csatlakozókivitel száma: | beidseitig abger. |
| rögzítő furatok száma: | 5 |
| Menetes furatok száma: | 3 |
| Forgásirány: | óramutató járásával megegyező forgásirány |
| Bordák száma: | 6 |
| Mennyiségi egység: | Darab |




