OPTIMAL A-3980GL lengéscsillapító
Kauffer cikkszám: A-3980GL-OPT
![OPTIMAL A-3980GL OPTIMAL A-3980GL]()
Nagyítás
![OPTIMAL A-3980GL OPTIMAL A-3980GL]()
Nagyítás
![OPTIMAL A-3980GL OPTIMAL A-3980GL]()
Nagyítás
![OPTIMAL A-3980GL OPTIMAL A-3980GL]()
Nagyítás
![OPTIMAL A-3980GL OPTIMAL A-3980GL]()
Nagyítás
![OPTIMAL A-3980GL OPTIMAL A-3980GL]()
Nagyítás
![OPTIMAL A-3980GL OPTIMAL A-3980GL]()
Nagyítás
![OPTIMAL A-3980GL OPTIMAL A-3980GL]()
Nagyítás
EAN: 4031185331142
Csomagsúly: 1.00 kg.
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| Beépítési oldal: | Első tengely bal |
| Lengéscsillapító fajtája: | gáznyomásos |
| Lengéscsillapító-típus: | Gólyaláb |
| Lengéscsillapító rögzítés: | felül csavarorsó |
| Lengéscsillapító rögzítés: | alul bilincs |
| Lengéscsillapító-rendszer: | Kétcsöves |
| Menetméret: | M12x1.25 |
| A dugattyúrúd hossza: | 224 mm |
| Jármű felszerelés: | szintszabályzóval szerelt járművekhez nem |
| dugattyúrúd átmérő: | 22 mm |
| A javasolt tartozék cikkszáma: | AK-735192 |
| A javasolt tartozék cikkszáma: | F8-7608 |
| Páros cikkszám: | A-3980GR |
| Rugóstag külső átmérő: | 52 mm |
OEM- (gyári-) számok kattintásra FORD: 1465736
FORD: 1474278
FORD: 1474284
FORD: 1474286
FORD: 1476607
FORD: 1476608
FORD: 1476609
FORD: 1481808
FORD: 1577978
FORD: 1577981
FORD: 1577982
FORD: 1577983
FORD: 6G91-18K001-BCD
FORD: 6G91-18K001-BCE
FORD: 6G91-18K001-BCF
FORD: 6G91-18K001-GAD
FORD: 6G91-18K001-GAE
FORD: 6G91-18K001-GAF
FORD: 6G91-18K001-GBD
FORD: 6G91-18K001-GBE
FORD: 6G91-18K001-GBF
FORD: 6G91-18K001-HAC
FORD: 6G91-18K001-HAE
FORD: 6G91-18K001-HAF
FORD: AG91-18K001-GBD
FORD: AG91-18K001-GBE
FORD: AG91-18K001-GBF
VOLVO: 30760901
VOLVO: 31200246
VOLVO: 31200248
VOLVO: 31201057
VOLVO: 31212218
VOLVO: 31212220
VOLVO: 31212508
VOLVO: 31212510
VOLVO: 31255528
VOLVO: 31262149
VOLVO: 31262172
VOLVO: 31262176
VOLVO: 31262420
VOLVO: 31262422
VOLVO: 31262897
VOLVO: 31262901
VOLVO: 31277902
VOLVO: 31277903
VOLVO: 31277906
VOLVO: 31277907
VOLVO: 31277910
VOLVO: 31277911
VOLVO: 31277913
VOLVO: 31277915
VOLVO: 31277916
VOLVO: 31277976
VOLVO: 31290311
VOLVO: 31304147
VOLVO: 31317812
VOLVO: 31317813
VOLVO: 31317814
VOLVO: 31317815
VOLVO: 31317816
VOLVO: 31329098
VOLVO: 31340317
VOLVO: 31340320
VOLVO: 31408625
Külföldi készletről szállítható (+1nap)
17076 Ft VTSZ / KN:
87088035