ERA 221016R önindító
Kauffer cikkszám: 221016R-ERA
![ERA 221016R ERA 221016R]()
Nagyítás
![ERA 221016R ERA 221016R]()
Nagyítás
![ERA 221016R ERA 221016R]()
Nagyítás
![ERA 221016R ERA 221016R]()
Nagyítás
![ERA 221016R ERA 221016R]()
Nagyítás
![ERA 221016R ERA 221016R]()
Nagyítás
![ERA 221016R ERA 221016R]()
Nagyítás
EAN: 8053379819447
Csomagsúly: 1.00 kg.
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| Feszültség: | 12 V |
| Indítási teljesítmény: | 2,2 kW |
| Fogszám: | 13 |
| Helyzet/fok: | R 37 ° |
| Bilincs: | NO |
| Jármű felszerelés: | Start-stop funkcióval szerelt járművekhez |
| cserealkatrész |
| Forgásirány: | óramutató járásával megegyező forgásirány |
| Peremátmérő: | 76 mm |
| Menetes furatok száma: | 3 |
| Tömeg: | 4,01 kg |
| Lyukszám: | 3 |
OEM- (gyári-) számok kattintásra VOLVO: 30659576
VOLVO: 31419530
VOLVO: 36002980
VOLVO: 36010806
VOLVO: 36012434
GEELY: 8888324843
VOLVO ASIA: 36012434
Cseredarabos, betétdíjas termék!
Kaució: 15 000 Ft.