WILMINK GROUP WG2416657 Utastér-ventilátor
Kauffer cikkszám: WG2416657-WIL
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| Beépítési oldal: | elöl |
| átmérő: | 133 mm |
| Tömeg: | 1,732 kg |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | integrált szabályozó nélkül |
| Forgásirány: | óramutató járásával ellentétes forgásirány |
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| Járműhálózat-kivitel: | 12 V-os fedélzeti hálózattal rendelkező járművekhez |
| forgófényszóró fordulatszáma: | 4202 1/min |
| Teljesítmény: | 171 W |
Általános információ: Valeo: 884584
OEM- (gyári-) számok kattintásra VOLVO: 30767009
VOLVO: 31291517
VOLVO: 8623277
LAND ROVER: LR002631
LAND ROVER: LR009739
LAND ROVER: LR010388
LAND ROVER: LR016630