LUCAS LLXD3SRBSR Lucas izzó, főfényszóró
Kauffer cikkszám: LLXD3SRBSR-LUC
![LUCAS LLXD3SRBSR LUCAS LLXD3SRBSR]()
Nagyítás
Így is ismerheti:
D3S
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| Feszültség: | 42 V |
| Névl. telj.: | 35 W |
| Izzólámpa lábazat kivitelezése: | PK32d-5 |
| Járműtípushoz alkalmas: | Terepjáró |
| Verzió: | RallyBOOSTER |
| Verzió: | Single Retail |
| Világításfajta: | Xenon |
| Lámpa fajta: | D3S (gázkisüléses lámpa) |
| Színhőmérséklet: | 7000 K |
| Színes izzó: | fehér/kék |
| Mennyiség: | 1 |
OEM- (gyári-) számok kattintásra SEAT: N 107 218 01
SEAT: N 107 218 05
SEAT: N 107 218 06
SKODA: N 107 218 01
SKODA: N 107 218 05
SKODA: N 107 218 06
SKODA: N10721806
VAUXHALL: 13503389
VOLVO: 31290593
VW: N 107 218 01
VW: N 107 218 05
VW: N 107 218 06
LAND ROVER: LR009163
HYUNDAI: 18647 35010
KIA: 18647 35010
ALFA ROMEO: 11588890
VAG: N 10721801
VAG: N 10721805
TESLA: B23004
FIAT: 11588890
FORD: 4855951
AUDI: N 107 218 01
AUDI: N 107 218 05
AUDI: N 107 218 06
JAGUAR: C2D5254
LANCIA: 11588890
MERCEDES-BENZ: N 000 000 00 50 42
OPEL: 20 98 044
JEEP: 11588890
JEEP: L0000D3S
Cseredarabos, betétdíjas termék!
Kaució: 15 000 Ft.