ALANKO 10438316 önindító
Kauffer cikkszám: 10438316-ANK
![ALANKO 10438316 ALANKO 10438316]()
Nagyítás
EAN: 4053082366058
Csomagsúly: 1.00 kg.
Így is ismerheti:
438316, BOS0001109397
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| Forgásirány: | óramutató járásával megegyező forgásirány |
| Új alkatrész |
| Indítási teljesítmény: | 2,2 kW |
| Fogszám: | 12 |
| Feszültség: | 12 V |
| Peremátmérő: | 76 mm |
| rögzítő furatok száma: | 3 |
| Mennyiségi egység: | Darab |
| Csatlakozókivitel száma: | B+(M8) |
| Menetes furatok száma: | 2 |
OEM- (gyári-) számok kattintásra VOLVO: 08676896
VOLVO: 31327066
VOLVO: 36001408