ERA 221174A önindító
Kauffer cikkszám: 221174A-ERA
![ERA 221174A ERA 221174A]()
Nagyítás
![ERA 221174A ERA 221174A]()
Nagyítás
![ERA 221174A ERA 221174A]()
Nagyítás
![ERA 221174A ERA 221174A]()
Nagyítás
![ERA 221174A ERA 221174A]()
Nagyítás
EAN: 8053379800629
Csomagsúly: 5.00 kg.
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| Feszültség: | 12 V |
| Indítási teljesítmény: | 2,2 kW |
| Fogszám: | 11 |
| Bilincs: | M8 |
| Bilincs: | Pin "50" M6 |
| Forgásirány: | óramutató járásával megegyező forgásirány |
| Menetes furatok száma: | 2 |
| rögzítő furatok száma: | 3 |
OEM- (gyári-) számok kattintásra VOLVO: 30659314
VOLVO: 36001683
Külföldi készletről szállítható (+1nap)
47299 Ft VTSZ / KN:
85115000