ERA 221177A önindító
Kauffer cikkszám: 221177A-ERA
![ERA 221177A ERA 221177A]()
Nagyítás
![ERA 221177A ERA 221177A]()
Nagyítás
![ERA 221177A ERA 221177A]()
Nagyítás
![ERA 221177A ERA 221177A]()
Nagyítás
![ERA 221177A ERA 221177A]()
Nagyítás
EAN: 8053379803163
Csomagsúly: 5.00 kg.
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| Feszültség: | 12 V |
| Indítási teljesítmény: | 2,4 kW |
| Fogszám: | 14 |
| Bilincs: | M8 |
| Bilincs: | Pin "50" M6 |
| Forgásirány: | óramutató járásával megegyező forgásirány |
| Peremátmérő: | 76 mm |
| Menetes furatok száma: | 2 |
| rögzítő furatok száma: | 3 |
OEM- (gyári-) számok kattintásra VOLVO: 30644780
VOLVO: 30644954
VOLVO: 30659475
VOLVO: 36013580
Külföldi készletről szállítható (+1nap)
51342 Ft VTSZ / KN:
85115000