ERA 221259R önindító
Kauffer cikkszám: 221259R-ERA
![ERA 221259R ERA 221259R]()
Nagyítás
![ERA 221259R ERA 221259R]()
Nagyítás
![ERA 221259R ERA 221259R]()
Nagyítás
![ERA 221259R ERA 221259R]()
Nagyítás
![ERA 221259R ERA 221259R]()
Nagyítás
![ERA 221259R ERA 221259R]()
Nagyítás
![ERA 221259R ERA 221259R]()
Nagyítás
EAN: 8053379820016
Csomagsúly: 1.00 kg.
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| Feszültség: | 12 V |
| Indítási teljesítmény: | 2,2 kW |
| Fogszám: | 9 |
| Helyzet/fok: | L 35 ° |
| cserealkatrész |
| Forgásirány: | óramutató járásával megegyező forgásirány |
| Peremátmérő: | 76 mm |
| Menetes furatok száma: | 2 |
| Tömeg: | 4,16 kg |
| Lyukszám: | 2 |
OEM- (gyári-) számok kattintásra FORD: 6G9N11000KB
FORD: 6G9N-11000-KB
FORD: 8G9N11000AB
FORD: 8G9N-11000-AB
VOLVO: 30724473
VOLVO: 30782052
VOLVO: 30782228
VOLVO: 36000237
VOLVO: 36002642
VOLVO: 8603539
Cseredarabos, betétdíjas termék!
Kaució: 15 000 Ft.