HC-CARGO F 032 116 290 generátor
Kauffer cikkszám: F032116290-HCP
![HC-Cargo F 032 116 290 HC-Cargo F 032 116 290]()
Nagyítás
![HC-Cargo F 032 116 290 HC-Cargo F 032 116 290]()
Nagyítás
![HC-Cargo F 032 116 290 HC-Cargo F 032 116 290]()
Nagyítás
![HC-Cargo F 032 116 290 HC-Cargo F 032 116 290]()
Nagyítás
![HC-Cargo F 032 116 290 HC-Cargo F 032 116 290]()
Nagyítás
![HC-Cargo F 032 116 290 HC-Cargo F 032 116 290]()
Nagyítás
![HC-Cargo F 032 116 290 HC-Cargo F 032 116 290]()
Nagyítás
![HC-Cargo F 032 116 290 HC-Cargo F 032 116 290]()
Nagyítás
EAN: 5711343361394
Csomagsúly: 1.00 kg.
Így is ismerheti:
116290
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| Feszültség: | 14 V |
| Generátor-töltőáram: | 210 A |
| Rovátkák száma: | 6 |
| Szíjtárcsaátmérő: | 62,0 mm |
| Hossz: | 192,00 mm |
| Csatlakozókivitel száma: | PL174 |
| Forgásirány: | óramutató járásával megegyező forgásirány |
| Bilincs: | COM |
| Távolság a szíjtárcsa és a generátor között: | 56,0 mm |
OEM- (gyári-) számok kattintásra VOLVO: 50634517
VOLVO: 30659580
VOLVO: 36002812