Bosch Power AGM Line PA008 0092PA0080 akkumulátor, 12V 70Ah 760A J+ EU, magas
Biztosítsd az autódban az egyre növekvő elektronikai igényeket a Bosch első osztályú minőségi termékeivel.
A Bosch AGM Line termékek, teljesen karbantartásmentesek és elegendő energiát biztosítanak a gyakori leállásokhoz és indításokhoz, valamint megbízhatóan ellátja az elektronikus fogyasztókat a leállítási fázisban. Ezen felül hosszabb élettartama és akár 4-szer nagyobb ciklus állósága is jellemzi a hagyományos indítóakkumulátorokhoz képest. A Bosch AGM Line-al egy kiváló akkumulátort vásárolhatsz kedvező áron, amely az év bármely szakában optimális eredményt nyújt.
Előnyök
- AGM technológia:a mikro üvegszálas szeparátorokban megkötött sav gyorsabb energiatömeg áthaladását teszi lehetővé
- Hosszabb élettartam és akár 4-szer nagyobb ciklus állósság a hagyományos indítóakkumulátorokhoz képest
- Állandó teljesítmény még rövid utakon is
- Kiváló töltésfogadás és indítási teljesítmény nagyszámú elektromos fogyasztóval
- Könnyen összeszerelhető és szállítható az ergonomikus fogantyúknak köszönhetően
- Első osztályú minőség a Boschtól, 100%-ban karbantartásmentes és használatra kész
Zárt, gondozásmentes AGM indító akkumulátor
Pozitív saru jobb oldalon
Névleges feszültség: 12V
Kapacitás: 70Ah
Indítóáram: 760A (EN)
Méretek:
Hosszúság: 278mm
Szélesség: 175mm
Magasság: 190mm
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Feszültség: | 12 V |
| Akkumulátor-kapacitás: | 70 Ah |
| Hidegindító áram DIN szerint: | 760 A |
| Hossz: | 278 mm |
| Szélesség: | 175 mm |
| Magasság: | 190 mm |
| Polaritás: | |
| Padlóléc kivitel: | B01 |
| Végpólus fajta: | 1 |




