MONROE C2511L Monroe RideSense Electronic Suspension lengéscsillapító
Kauffer cikkszám: C2511L-MON
![MONROE C2511L MONROE C2511L]()
Nagyítás
![MONROE C2511L MONROE C2511L]()
Nagyítás
![MONROE C2511L MONROE C2511L]()
Nagyítás
EAN: 5412096750403
Csomagsúly: 2.70 kg.
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| Lengéscsillapító fajtája: | gáznyomásos |
| Lengéscsillapító-típus: | Gólyaláb |
| Lengéscsillapító rögzítés: | felül csavarorsó |
| Lengéscsillapító rögzítés: | alul bilincs |
| Lengéscsillapító-rendszer: | Csillapítás elektronikusan állítható |
| Garancia: | 5 év garancia |
| Páros cikkszám: | C2510R |
| A javasolt tartozék cikkszáma: | MK400 |
| A javasolt tartozék cikkszáma: | PK292 |
| Tömeg: | 2,700 kg |
| Működési mód: | elektronikus |
| Csomagolási hossz: | 59,1 cm |
| Csomagolási szélesség: | 20,7 cm |
| csomagolási magasság: | 21,2 cm |
OEM- (gyári-) számok kattintásra VOLVO: 30781485
VOLVO: 31200388
VOLVO: 31277049
VOLVO: 31277801
VOLVO: 31302505
VOLVO: 31329098
VOLVO: 31340317
VOLVO: 31340320
Külföldi készletről szállítható (+1nap)
85250 Ft VTSZ / KN:
87088035
8708803590