WILMINK GROUP WG1085149 tömítőgyűrű, főtengely
Kauffer cikkszám: WG1085149-WIL
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| Magasság: | 5,6 mm |
| Anyag: | FPM (fluor-kaucsuk) |
| Belső átmérő: | 35 mm |
| Külső átmérő: | 47 mm |
| Örvénylés fajtája: | jobb csavar |
| Tömítőgyűrű felépítése: | AS |
| Porvédő: | porvédő ajakkal |
| Áru tarifaszám: | 8484200000 |
Általános információ: Elring: 336.999
OEM- (gyári-) számok kattintásra FORD: 1431668
FORD: 6842273
FORD: 6G9N6700AA
FORD: 7700106390
NISSAN: 1351000AQQ
NISSAN: 1351000QAA
RENAULT: 7436842273
RENAULT: 6001543023
RENAULT: 7700619237
RENAULT: 7701043299
RENAULT: 8200934092
SUZUKI: 09283M35047
VOLVO: 6842273
VOLVO: 1306333
VOLVO: 68422732
DACIA: 7436842273