MAGNETI MARELLI 069085800007 Indító akkumulátor
Kauffer cikkszám: 069085800007-MAR
![MAGNETI MARELLI 069085800007 MAGNETI MARELLI 069085800007]()
Nagyítás
![MAGNETI MARELLI 069085800007 MAGNETI MARELLI 069085800007]()
Nagyítás
EAN: 8001063759999
Csomagsúly: 1.00 kg.
Így is ismerheti:
RUN85RB
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| Feszültség: | 12 V |
| Akkumulátor: | karbantartásmentes |
| Akkumulátor-kapacitás: | 85 Ah |
| Hidegindító áram EN szerint: | 800 A |
| DIN/ISO: | LB4 |
| Hossz: | 315 mm |
| Szélesség: | 175 mm |
| Magasság: | 175 mm |
| Akkumulátor: | fogantyúval |
| Akkumulátor: | töltöttségi szint jelzés nélkül |
OEM- (gyári-) számok kattintásra BMW: 61212158123
BMW: 61212432652
FORD: 1682038
VOLVO: 30659795
RENAULT TRUCKS: 7485123546