CONTINENTAL CTAM STB1045 gumiharang, kormánymű
Kauffer cikkszám: STB1045-CON
![CONTINENTAL CTAM STB1045 CONTINENTAL CTAM STB1045]()
Nagyítás
EAN: 4010858985646
Csomagsúly: 1.00 kg.
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| Tömeg: | 0,153 kg |
| Csomagolási hossz: | 18,1 cm |
| Csomagolási szélesség: | 14,1 cm |
| csomagolási magasság: | 9 cm |
| Beépítési oldal: | Első tengely bal |
| Beépítési oldal: | Első tengely jobb |
| Hossz: | 194 mm |
| Anyag: | Termoplaszt |
| Belső átmérő 1: | 16 mm |
| Belső átmérő 2: | 52 mm |
OEM- (gyári-) számok kattintásra FORD: 1433372
FORD: 6G913L575AA
VOLVO: 30776251
LAND ROVER: LR002682