VDO/CONTINENTAL 2800012024280 Indító akkumulátor
Kauffer cikkszám: 2800012024280-VDO
EAN: 4103590680433
Csomagsúly: 1.00 kg.
Így is ismerheti:
LB4
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| Feszültség: | 12 V |
| Akkumulátor-kapacitás: | 85 Ah |
| Hidegindító áram EN szerint: | 760 A |
| Hossz: | 315 mm |
| Szélesség: | 175 mm |
| Magasság: | 175 mm |
| Polaritás: | |
| Padlóléc kivitel: | B13 |
| Tömeg: | 18,8 kg |
| Akkumulátor: | SLI-akkumulátor |
OEM- (gyári-) számok kattintásra AUDI: 000915105AG
AUDI: 000915105DH
AUDI: 1J0915105AG
AUDI: 1J0915105Q
AUDI: 4F0915105B
AUDI: 5K0915105H
AUDI: 8D0915105H
AUDI: 8E0915105D
AUDI: 8K0915105D
AUDI: 8Z0915105D
BMW: 61217604816
BMW: 61218361195
BMW: 61218376451
BMW: 61218381747
BMW: 61218381748
BMW: 61217550493
FIAT: 50501113
FIAT: 71718462
FIAT: 71740269
FORD: 1062548
FORD: 1072348
FORD: 1133128
FORD: 1133130
FORD: 1426522
MERCEDES-BENZ: 0009823208
OPEL: 19000549
OPEL: 19023197
OPEL: 6201273
OPEL: 9199053
RENAULT: 7711222782
RENAULT: 7711419085
RENAULT: 8200213541
RENAULT: 8200225311
RENAULT: 8200400846
SEAT: 000915105AG
SEAT: 1J0915105AG
SEAT: 8K0915105D
SKODA: 000915105AG
SKODA: 8K0915105D
SKODA: 8Z0915105D
TOYOTA: 288000R040
TOYOTA: 288000R060
TOYOTA: 28800YZZAQ
VOLVO: 30745772
VOLVO: 30772224
VOLVO: 30772234
VW: 000915105AG
VW: 000915105AJ
VW: 000915105DH
VW: 1J0915105AG
VW: 1J0915105Q
VW: 3D0915105H
VW: 4F0915105B
VW: 7N0915105A
VW: 8D0915105H
VW: 8D0915105J
VW: 8K0915105D
VW: 8Z0915105D