WILMINK GROUP WG1918602 izzítógyertya
Kauffer cikkszám: WG1918602-WIL
![WILMINK GROUP WG1918602 WILMINK GROUP WG1918602]()
Nagyítás
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| Feszültség: | 7 V |
| Csatlakozás technika: | Pin |
| Kónusz emelkedés: | 93 |
| Menetméret: | M8x1.0 |
| teljes hossz: | 135 mm |
| Kulcsnyílás: | 8 |
| Tömeg: | 23 g |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | anya nélkül |
| Verzió: | Instant heating |
| Min. meghúzási nyomaték: | 8 Nm |
| Meghúzási nyomatékig: | 10 Nm |
| alternatív termék: | - |
Általános információ: Denso: DG-620
OEM- (gyári-) számok kattintásra CHRYSLER: 68211173AA
CHRYSLER: K68211173AA
CHRYSLER: K68460484AA
CHRYSLER: K68460484AB
OPEL: 32017066
OPEL: 32017084
VOLVO: 30777311
VOLVO: 32290415
JEEP: 68211173AA
VM: 6072020F
VM: D6070054A
VM: 46072020F
RAM: 68211173AA