CHAMPION CH922 izzítógyertya
Kauffer cikkszám: CH922-CHA
![CHAMPION CH922 CHAMPION CH922]()
Nagyítás
EAN: 4060426455316
Csomagsúly: 5.00 kg.
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| Izzítógyertya-kivitel: | utánizzításra képes |
| Izzítógyertya-kivitel: | rúdizzító |
| Feszültség: | 7 V |
| Verzió: | Double Coil |
| Verzió: | Fast Heating |
| Menetméret: | M8X1 |
| teljes hossz: | 134,4 mm |
| Beépítési mélység: | 27,5 mm |
| Csatlakozás technika: | 4 mm PIN |
| Kötési mód: | Doboz |
| Kulcsnyílás: | 8 mm |
| Meghúzási nyomaték: | 12 Nm |
| Csomagolási hossz: | 14,2 cm |
| Csomagolási szélesség: | 2,7 cm |
| csomagolási magasság: | 2,3 cm |
OEM- (gyári-) számok kattintásra CHRYSLER: 68211173AA
CHRYSLER: K68211173AA
CHRYSLER: K68460484AA
CHRYSLER: K68460484AB
VOLVO: 30777311
VM: 46072020F
VM: D6070054A
Külföldi készletről szállítható (+1nap)
5132 Ft VTSZ / KN:
85118000