WILMINK GROUP WG2581140 vezetőkar fej
Kauffer cikkszám: WG2581140-WIL
![WILMINK GROUP WG2581140 WILMINK GROUP WG2581140]()
Nagyítás
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| Beépítési oldal: | Első tengely bal |
| Hossz: | 130 mm |
| Szélesség: | 40 mm |
| Magasság: | 86 mm |
| Menetméret: | M18x1.5 |
| Kónuszméret: | 16,5 mm |
| Menetfajta: | jobbmenettel |
| Páros cikkszám: | TA2448 |
Általános információ: Delphi: TA2447
OEM- (gyári-) számok kattintásra FORD: 1433274
FORD: 6G913290AA
JAGUAR: LR002610
VOLVO: 30776249
VOLVO: 31280000
VOLVO: 31302344
LAND ROVER: LR002610