STC T406438 csapágypersely, stabilizátor
Kauffer cikkszám: T406438-STC
![STC T406438 STC T406438]()
Nagyítás
EAN: 8435113932726
Csomagsúly: 0.12 kg.
A csomagolás tartalma: 2 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| Beépítési oldal: | elsőtengely |
| Vastagság: | 46,5 mm |
| Hossz: | 51,6 mm |
| Szélesség: | 45,1 mm |
| Tömeg: | 0,12 kg |
| Anyag: | Gumi |
| Belső átmérő: | 23,5 mm |
| Külső átmérő: | 45,1 mm |
OEM- (gyári-) számok kattintásra FORD: 1 469 020
FORD: 1 478 582
FORD USA: 6G9N5484UA
FORD USA: 6G9N5484UB
VOLVO: 30683820
FORD: 1 453 257
VOLVO: 30748427
VOLVO: 31340511
VOLVO: 31340512
VOLVO: 31387505
VOLVO: 31387960
VOLVO: 31429797
LAND ROVER: LR031310
FORD MOTOR COMPANY: 6G9N5484GB
FORD MOTOR COMPANY: 6G9N5484UA
FORD MOTOR COMPANY: 6G9N5484UB