ALANKO 10444990 generátor
Kauffer cikkszám: 10444990-ANK
![ALANKO 10444990 ALANKO 10444990]()
Nagyítás
Így is ismerheti:
444990
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| Új alkatrész |
| Generátor-töltőáram: | 150 A |
| Feszültség: | 12 V |
| Szíjtárcsaátmérő: | 55 mm |
| Csatlakozókivitel száma: | B+(M8) |
| Csatlakozókivitel száma: | beidseitig abger. |
| rögzítő furatok száma: | 2 |
| Szíjtárcsák: | Szabadonfutó szíjtárcsával |
| Forgásirány: | óramutató járásával megegyező forgásirány |
| Bordák száma: | 6 |
| Mennyiségi egység: | Darab |
OEM- (gyári-) számok kattintásra VOLVO: 31285627
VOLVO: 36001105
VOLVO: 360001105
VOLVO: 31419555
VOLVO: 36012618