| Részletes adatok | |
|---|---|
| Feszültség: | 14 V |
| Generátor-töltőáram: | 180 A |
| Gyártó korlátozás: | BOSCH |
| Csatlakozókivitel száma: | B+LIN |
| Szíjtárcsaátmérő: | 54 mm |
| Szíjtárcsák: | Szabadonfutó szíjtárcsával |
| Forgásirány: | óramutató járásával megegyező forgásirány |
| rögzítő furatok száma: | 3 |
| Rovátkák száma: | 5 |
| Távolság a szíjtárcsa és a generátor között: | 61 mm |
Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!




