HC-CARGO F 032 115 412 generátor
Kauffer cikkszám: F032115412-HCP
![HC-Cargo F 032 115 412 HC-Cargo F 032 115 412]()
Nagyítás
![HC-Cargo F 032 115 412 HC-Cargo F 032 115 412]()
Nagyítás
![HC-Cargo F 032 115 412 HC-Cargo F 032 115 412]()
Nagyítás
![HC-Cargo F 032 115 412 HC-Cargo F 032 115 412]()
Nagyítás
![HC-Cargo F 032 115 412 HC-Cargo F 032 115 412]()
Nagyítás
EAN: 5711343185891
Csomagsúly: 1.00 kg.
Így is ismerheti:
115412
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| Feszültség: | 14 V |
| Generátor-töltőáram: | 180 A |
| Rovátkák száma: | 5 |
| Szíjtárcsaátmérő: | 54,0 mm |
| Hossz: | 194,00 mm |
| Csatlakozókivitel száma: | PL137 |
| Forgásirány: | óramutató járásával megegyező forgásirány |
| Bilincs: | COM |
| Távolság a szíjtárcsa és a generátor között: | 61,0 mm |
OEM- (gyári-) számok kattintásra VOLVO: 3601261
VOLVO: 31419556
VOLVO: 36001341
VOLVO: 30659136
VOLVO: 30659131
VOLVO: 36001454
VOLVO: 30659341
VOLVO: 36000038
VOLVO: 30667119
FORD: 6G9N10300JD
FORD: 6G9N10300JB
VOLVO: 36012619
VOLVO: 31285628
VOLVO: 360013410