HOFFER H5510003G generátor
Kauffer cikkszám: H5510003G-HOF
![HOFFER H5510003G HOFFER H5510003G]()
Nagyítás
EAN: 8033419574147
Csomagsúly: 5.00 kg.
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| Feszültség: | 14 V |
| OE-számhoz: | 1425016 |
| Generátor-töltőáram: | 150 A |
| Szíjtárcsaátmérő: | 54 mm |
| Bilincs: | B+ M8 |
| Szíjtárcsák: | Szabadonfutó szíjtárcsával |
| rögzítő furatok száma: | 3 |
| Rovátkák száma: | 5 |
OEM- (gyári-) számok kattintásra FORD: 1379701
FORD: 1388004
FORD: 1425016
FORD: 6G9N-10300-HA
FORD: 6G9N-10300-HB
FORD: 6G9N-10300-HC
FORD: 6G9N-10300-HD
VOLVO: 30667118
VOLVO: 30667118AB