MEAT & DORIA 5510283G generátor
Kauffer cikkszám: 5510283G-MED
![MEAT & DORIA 5510283G MEAT & DORIA 5510283G]()
Nagyítás
EAN: 8033419574673
Csomagsúly: 5.00 kg.
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| Feszültség: | 14 V |
| OE-számhoz: | 6G9N10300JB |
| Generátor-töltőáram: | 180 A |
| Szíjtárcsaátmérő: | 54 mm |
| Bilincs: | B+ M8 |
| Szíjtárcsák: | Szabadonfutó szíjtárcsával |
| rögzítő furatok száma: | 3 |
| Rovátkák száma: | 5 |
OEM- (gyári-) számok kattintásra FORD: 6G9N-10300-JB
FORD: 6G9N-10300-JD
VOLVO: 30659131
VOLVO: 30659341
VOLVO: 30667119
VOLVO: 36000038
VOLVO: 36001341
VOLVO: 36001454
VOLVO: 36012619