WALKER WAL00166 generátor
Kauffer cikkszám: WAL00166-WAL
![WALKER WAL00166 WALKER WAL00166]()
Nagyítás
![WALKER WAL00166 WALKER WAL00166]()
Nagyítás
![WALKER WAL00166 WALKER WAL00166]()
Nagyítás
EAN: 4060426558413
Csomagsúly: 1.00 kg.
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| Feszültség: | 14 V |
| Generátor-töltőáram: | 150 A |
| újra feldolgozott alkatrész (REMAN) |
| Bordák száma: | 5 |
| Szíjtárcsák: | Szabadonfutó szíjtárcsával |
| Szíjtárcsaátmérő: | 54 mm |
| Csatlakozókivitel száma: | 0206 |
| Járműhálózat-kivitel: | 12 V-os fedélzeti hálózattal rendelkező járművekhez |
| Bilincs: | M8 B+;COM-D |
| Furatátmérő 1: | 32 mm |
| Furatátmérő 2: | 18 mm |
| Nettó súly: | 6,8 kg |
OEM- (gyári-) számok kattintásra VOLVO: 31285627
VOLVO: 31419555
VOLVO: 360001105
VOLVO: 36012618
Cseredarabos, betétdíjas termék!
Kaució: 15 000 Ft.