WALKER WAL00407 generátor
Kauffer cikkszám: WAL00407-WAL
![WALKER WAL00407 WALKER WAL00407]()
Nagyítás
![WALKER WAL00407 WALKER WAL00407]()
Nagyítás
![WALKER WAL00407 WALKER WAL00407]()
Nagyítás
EAN: 4060426560805
Csomagsúly: 1.00 kg.
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| Feszültség: | 14 V |
| Generátor-töltőáram: | 180 A |
| újra feldolgozott alkatrész (REMAN) |
| Bordák száma: | 5 |
| Szíjtárcsák: | Szabadonfutó szíjtárcsával |
| Szíjtárcsaátmérő: | 54 mm |
| Csatlakozókivitel száma: | 0206 |
| Járműhálózat-kivitel: | 12 V-os fedélzeti hálózattal rendelkező járművekhez |
| Bilincs: | M8 B+;COM-D |
| Furatátmérő 1: | 32 mm |
| Furatátmérő 2: | 18 mm |
| Nettó súly: | 7,5 kg |
OEM- (gyári-) számok kattintásra FORD: 6G9N-10300-JB
FORD: 6G9N-10300-JD
VOLVO: 30659341
VOLVO: 30667119
VOLVO: 36000038
VOLVO: 36001454
Cseredarabos, betétdíjas termék!
Kaució: 15 000 Ft.