WILMINK GROUP WG2471906 generátor
Kauffer cikkszám: WG2471906-WIL
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| Feszültség: | 14 V |
| Generátor-töltőáram: | 180 A |
| Tömeg: | 7,81 kg |
| Bordák száma: | 5 |
| Rögzítési mód: | Hárompontos rögzítés |
| Szíjtárcsaátmérő: | 54 mm |
| Bilincs: | B+, COM |
| Szíjtárcsák: | Szabadonfutó szíjtárcsával |
| Forgásirány: | óramutató járásával megegyező forgásirány |
| új alkatrész betét nélkül |
Általános információ: Valeo: 443397
OEM- (gyári-) számok kattintásra FORD: 6G9N10300JA
FORD: 6G9N10300JB
FORD: 6G9N10300JD
VOLVO: 30659131
VOLVO: 30659136
VOLVO: 30659341
VOLVO: 30667119
VOLVO: 31285628
VOLVO: 31419556
VOLVO: 36000038
VOLVO: 36001341
VOLVO: 36001454
VOLVO (CHANGAN): 30659131
VOLVO (CHANGAN): 30659341
VOLVO (CHANGAN): 36001341
VOLVO ASIA: 30659131
VOLVO ASIA: 30659341
VOLVO ASIA: 36001341