ERA 221177R önindító
Kauffer cikkszám: 221177R-ERA
![ERA 221177R ERA 221177R]()
Nagyítás
![ERA 221177R ERA 221177R]()
Nagyítás
![ERA 221177R ERA 221177R]()
Nagyítás
![ERA 221177R ERA 221177R]()
Nagyítás
![ERA 221177R ERA 221177R]()
Nagyítás
![ERA 221177R ERA 221177R]()
Nagyítás
![ERA 221177R ERA 221177R]()
Nagyítás
EAN: 8053379819881
Csomagsúly: 1.00 kg.
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| Feszültség: | 12 V |
| Indítási teljesítmény: | 2,4 kW |
| Helyzet/fok: | R 37 ° |
| Bilincs: | NO |
| Jármű felszerelés: | Start-stop funkcióval szerelt járművekhez |
| cserealkatrész |
| Forgásirány: | óramutató járásával megegyező forgásirány |
| Peremátmérő: | 76 mm |
| Menetes furatok száma: | 2 |
| Tömeg: | 4,62 kg |
| Lyukszám: | 3 |
| fogszám 1: | 11 |
| fogszám 2: | 14 |
OEM- (gyári-) számok kattintásra VOLVO: 30644780
VOLVO: 30644954
VOLVO: 36001705
VOLVO: 36002868
VOLVO: 36013580
Cseredarabos, betétdíjas termék!
Kaució: 15 000 Ft.