HC-CARGO F 032 115 588 önindító
Kauffer cikkszám: F032115588-HCP
![HC-Cargo F 032 115 588 HC-Cargo F 032 115 588]()
Nagyítás
![HC-Cargo F 032 115 588 HC-Cargo F 032 115 588]()
Nagyítás
![HC-Cargo F 032 115 588 HC-Cargo F 032 115 588]()
Nagyítás
![HC-Cargo F 032 115 588 HC-Cargo F 032 115 588]()
Nagyítás
![HC-Cargo F 032 115 588 HC-Cargo F 032 115 588]()
Nagyítás
EAN: 4047026939248
Csomagsúly: 1.00 kg.
Így is ismerheti:
115588
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| Feszültség: | 12 V |
| Indítási teljesítmény: | 2,2 kW |
| Indítómotor kivitel: | csökkentő áttételű váltóval |
| Belső menet 3: | M10 mm |
| Hossz: | 245,00 mm |
| Peremátmérő: | 76,2 mm |
| rögzítő furatok száma: | 3 |
| Menetes furatok száma: | 2 |
| Forgásirány: | óramutató járásával megegyező forgásirány |
| Fogszám: | 12 |
| Belső átmérő 1: | 10,00 mm |
OEM- (gyári-) számok kattintásra VOLVO: 08676896
VOLVO: 36001122
VOLVO: 31327066
VOLVO: 36001408