YUASA YBX7096 YBX7000 EFB Start Stop Plus Batteries Indító akkumulátor
Kauffer cikkszám: YBX7096-YUA
![YUASA YBX7096 YUASA YBX7096]()
Nagyítás
EAN: 5050694029226
Csomagsúly: 1.00 kg.
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| Feszültség: | 12 V |
| Akkumulátor-kapacitás: | 75 Ah |
| Akkumulátor: | fogantyúval |
| Akkumulátor: | töltési fok mérővel |
| Padlóléc kivitel: | B03 |
| Polaritás: | |
| Hidegindító áram EN szerint: | 700 A |
| Hossz: | 278 mm |
| Szélesség: | 175 mm |
| Magasság: | 190 mm |
| Tömeg töltve: | 19,3 kg |
| Csatlakozás technika: | T1 |
| alkalmas a következőhöz (indítóakkumulátor): | központi gázkivezetéssel |
OEM- (gyári-) számok kattintásra ALFA ROMEO: 51832153
ALFA ROMEO: 71765419
AUDI: 000915089AC
AUDI: 000915105EC
AUDI: 000915105FC
AUDI: 2QB915089J
AUDI: 5GM915105P
AUDI: 5QS915089C
AUDI: 5TA915105B
AUDI: 6R0915105B
AUDI: JZW915089A
AUDI: JZW915105AC
BMW: 61216991365
BMW: 61218720721
FIAT: 51832153
FIAT: 52082262
FIAT: 6000627549
FIAT: 6000628790
FIAT: 6001073467
FIAT: 71765419
FORD: H1BT-10655-EA
FORD: JX6T10655FA
FORD: MX6T10655BA
HONDA: 31500TV2E02
LANCIA: 51832153
LANCIA: 71765419
MERCEDES-BENZ: A4709823100
NISSAN: 2441000Q2J
NISSAN: 2441000Q2M
NISSAN: 2441000Q3M
NISSAN: 2441000Q4J
NISSAN: 2441000Q6B
NISSAN: 244102947R
NISSAN: 244103274R
NISSAN: 244105533R
NISSAN: 244106154R
NISSAN: 244106RA0C
NISSAN: 244106RA0D
NISSAN: KE241-70E01-EF
OPEL: 1201048
OPEL: 4423996
OPEL: 93457914
OPEL: 95510836
OPEL: 95524315
OPEL: 95530384
OPEL: 9836412880
RENAULT: 244102947R
RENAULT: 244103274R
RENAULT: 24410327R
RENAULT: 244103441R
RENAULT: 244103876R
RENAULT: 244105533R
RENAULT: 244106154R
RENAULT: 7711575175
SKODA: JZW915089A
SUZUKI: 33610-86L00
TOYOTA: 28800-0Y080
TOYOTA: 2880025070
TOYOTA: 2880025071
TOYOTA: 2880025072
TOYOTA: 2880036220
TOYOTA: 2880036221
TOYOTA: 28800F2080
TOYOTA: 28800F2081
TOYOTA: 28800-YZZNS
TOYOTA: SU001A4512
TOYOTA: SU001B3155
VAUXHALL: 1201048
VAUXHALL: 4423996
VAUXHALL: 93457914
VAUXHALL: 95510836
VAUXHALL: 95524315
VAUXHALL: 95530384
VAUXHALL: 9836412880
VOLVO: 30644962
VW: 000915089AC
VW: 000915105EC
VW: 000915105FC
VW: 2QB915089J
VW: 5GM915105P
VW: 5QS915089C
VW: 5TA915105B
VW: 6R0915105B
VW: JZW915089A
VW: JZW915105AC
VAG: 000915105EC
VAG: 000915105FC
VAG: 5GM915105P
VAG: 5TA915105B
VAG: 6R0915105B
VAG: JZW915105AC
CLAAS: 0000172592
CITROËN/PEUGEOT: 1620012580
CITROËN/PEUGEOT: 5600VG
CITROËN/PEUGEOT: 93480551
CITROËN/PEUGEOT: 9811722280
CITROËN/PEUGEOT: 981722280
CITROËN/PEUGEOT: 9817230480
DS: 1620012580