HOFFER H5015890 önindító
Kauffer cikkszám: H5015890-HOF
![HOFFER H5015890 HOFFER H5015890]()
Nagyítás
EAN: 8033419509828
Csomagsúly: 1.00 kg.
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| Feszültség: | 12 V |
| OE-számhoz: | 36003124 |
| Fogszám: | 11 |
| Indítási teljesítmény: | 1,4 kW |
| Csatlakozókivitel száma: | 30-50 |
| Forgásirány: | óramutató járásával megegyező forgásirány |
| Peremátmérő: | 65 mm |
| rögzítő furatok száma: | 3 |
OEM- (gyári-) számok kattintásra VOLVO: 31407197
VOLVO: 31419543
VOLVO: 36003124
VOLVO: 36010074