VALEO 458744 VALEO RE-GEN REMANUFACTURED STOP&START önindító
Kauffer cikkszám: 458744-VAL
![VALEO 458744 VALEO 458744]()
Nagyítás
![VALEO 458744 VALEO 458744]()
Nagyítás
![VALEO 458744 VALEO 458744]()
Nagyítás
![VALEO 458744 VALEO 458744]()
Nagyítás
![VALEO 458744 VALEO 458744]()
Nagyítás
EAN: 3276424587442
Csomagsúly: 1.00 kg.
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| cserealkatrész |
| Jármű felszerelés: | Start-stop funkcióval szerelt járművekhez |
| Feszültség: | 12 V |
| Indítási teljesítmény: | 1,4 kW |
| Fogszám: | 11 |
| Lyukszám: | 3 |
| Menetes furatok száma: | 3 |
| Forgásirány: | óramutató járásával megegyező forgásirány |
| Helyzet/fok: | R 37 ° |
| Bilincs: | NO |
| Tömeg: | 3,44 kg |
Műszaki információ: In order to choose the adequate partnumber, please check
the power and the technical code of your starter fitting
on the vehicle.
OEM- (gyári-) számok kattintásra VOLVO: 31407197
VOLVO: 36010074
VOLVO: 360100740
VOLVO: 36010805
VOLVO ASIA: 36010074
Cseredarabos, betétdíjas termék!
Kaució: 15 000 Ft.