WILMINK GROUP WG2471940 generátor
Kauffer cikkszám: WG2471940-WIL
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| Feszültség: | 14 V |
| Generátor-töltőáram: | 150 A |
| Tömeg: | 7,35 kg |
| Bordák száma: | 6 |
| Rögzítési mód: | Négypontos rögzítés |
| Szíjtárcsaátmérő: | 62 mm |
| Bilincs: | B+, COM |
| Szíjtárcsák: | Hosszbordás ékszíj tárcsával |
| Forgásirány: | óramutató járásával megegyező forgásirány |
| új alkatrész betét nélkül |
Általános információ: Valeo: 443447
OEM- (gyári-) számok kattintásra VOLVO: 31419101
VOLVO: 36012474
VOLVO ASIA: 36012474